У чому відмінність благодійної організації від благодійного фонду?

Інші запитання

Відповідно до ст. 13 Закону України "Про благодійну діяльність та благодійні організації", благодійна організація може бути створена як благодійне товариство, благодійна установа чи благодійний фонд з урахуванням особливостей.

Благодійним товариством визнається благодійна організація, яка створена не менше ніж двома засновниками та діє на підставі статуту.

Благодійною установою визнається благодійна організація, установчий акт якої визначає активи, які один або кілька засновників передають для досягнення цілей благодійної діяльності за рахунок таких активів та/або доходів від таких активів. Установчий акт благодійної установи може міститися в заповіті. Засновник або засновники благодійної установи не беруть участі в управлінні благодійною установою. Благодійна установа діє на підставі установчого акта.

Благодійним фондом визнається благодійна організація, яка діє на підставі статуту, має учасників та управляється учасниками, які не зобов’язані передавати цій організації будь-які активи для досягнення цілей благодійної діяльності. Благодійний фонд може бути створено одним чи кількома засновниками. Активи благодійного фонду можуть формуватися учасниками та/або іншими благодійниками.

Інші запитання по темі

Реєстрація благодійної організації.

Стаття 13 Закону України “Про благодійну діяльність та благодійні організації” передбачає види/форми, у яких може створюватись благодійна організація: благодійне товариство, благодійний фонд, благодійна...

Переглянути
На головну