Звітність БО (БФ)

25 листопада 2021, 13:47 до роздiлу

Гринів Анастасія

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Відповідь

Вікторія Смолякова

25 листопада 2021, 13:47

Добрий день, пані Анастасія.

Відповідно до п. 46.2 ПКУ неприбуткові установи та організації, визначені п. 133.4 ПКУ, подають звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та річну фінансову звітність.

Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації по дається до Податкової інспекції 1 раз на рік протягом 60 календарних днів після заканчення звітного періоду.

Відповідно до змін, внесених Мінфіном Наказом № 226 від 31.05.2019 р в ПСБО 25 «Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва» (нова назва стандарту НПСБО 25 «Спрощена фінансова звітність») неприбуткові організації подають фінансову звітність мікропідприємств (Баланс форма №1-мс і Звіт про фінансові результати форма №2-мс), за умови, що вони відповідають критеріям мікропідприємства. До органів статистики.

Що до оплати послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі) - це адміністративні видатки організації (витрати на утримання організації). Такі видатки дозволені ПКУ та Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» від 05.07.2012 р. №5073-VI. У вище зазначених звітах, ці витрати показуються в складі загальних витрат організації. Жодних додаткових звітів, в зв`язку з такими витратами, подавати не потрібно. 

 

Останні запитання в цьому розділу

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути

Відображення у звітності безоплатно отриманих товарів БО

Добрий день!Підкажіть будь-ласка де у річній фінансовій звітності та у звіті про використання доходів неприбуткової організації показати безоплатно отримані товари благодійною організацією, також де показати що...

Переглянути