Звітність з ПДВ для БФ

05 вересня 2017, 16:28 до роздiлу

Ірина Кожуховська

https://ufb.org.ua/helpdesk/faq/opodatkuvannya-blagodijnoi-dopomogi-/pdv-dlya-blagodijnoyi-organizatsiyi.html Уточнююче запитання до прикріпленої консультації - як саме організація має декларувати звільнені від оподаткування ПДВ операції, які звіти та в які строки подавати?

Відповідь

Лариса Фещенко

05 вересня 2017, 16:28

Декларування звільнених від оподаткування операцій, обсяг яких перевищує 1 млн. грн., здійснюється шляхом подання Податкової декларації з податку на  додану вартість за чинною на дату подання формою (на цей час форма Податкової декларації з ПДВ та Порядок її заповнення і подання затверджені наказом Мінфіну від 28.01.2016р. №21 із змінами і доповненнями).  

При цьому базовим звітним (податковим) періодом є календарний місяць (пп.202.1 ПКУ). Квартальний звітний (податковий) період можуть вибрати платники єдиного податку за умови подання контролюючому органу заяви про вибір квартального податкового періоду.

Після реєстрації платником ПДВ Податкова декларація подається  до контролюючого органу за місцем реєстрації протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.  Якщо реєстрація  платником ПДВ відбувається  не в перший день календарного місяця, то першим звітним (податковим) періодом є період, який розпочинається з дня реєстрації і закінчується останнім днем першого повного календарного місяця.

 

Звільнені від оподаткування операції відображаються у рядку 5 Декларації  та у Додатку 6 (Довідка Д6) до  Декларації, який подається разом з Декларацією з ПДВ.  

Останні запитання в цьому розділу

Звітність БО (БФ)

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Переглянути

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути