Заповнення звіту про використання доходів неприбуткової організації.

11 лютого 2017, 19:17 до роздiлу

valentina kovaleva

Будь ласка допоміжть:Громадська організація код ознаку доходу 0032 основним джерелом є кошти добровільні пожертвування батьків дитячого садочку в "звіті про використання доходів неприбуткової організації" поставили доходи в код рядка 1.15.1 а видатки в 2.6.1, але в "Дебет-Кредит" за 28.01.2016 рє розяснення, що в кд рядка 1.15,1 заповнюють неприбуткові організації з ознакою 0036,0035,0045 і в2.6.1 також. А що нам робити ? Може записати доходи в 1.16, а видатки в 2.4, допоможіть, гаряча лінія не знає.

Відповідь

Юлія Кірсанова, сертифікований фахівець з управління фінансами неприбуткових організацій

11 лютого 2017, 19:17

Спеціальних роз’яснень з боку контролюючих  органів стосовно неможливості заповнення громадськими організаціями рядка 1.15.1 нема.

Крім того, відповідно до ст. 133.4 Податкового кодексу неприбуткові організації можуть отримувати будь-які доходи відповідно до профільного законодавства та статутних документів.

Інша річ в тому, що рядок 1.15.1 має співпадати з рядком 2.6.1.

Раджу добровільні пожертви від батьків відображати в стр. 1.9., витрати в рядку 2.4.

Останні запитання в цьому розділу

Звітність БО (БФ)

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Переглянути

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути