Як звітуватися БО за минулий рік

21 лютого 2018, 13:18 до роздiлу

Оксана ШАМБОРСЬКА

Добрий день!

2017 року зареєстрували благодійну організацію. На рахунок організації поступили благодійні внески у розмірі 5000,00 грн. За дані кошти куплено подарунки сиротам на Миколая. На рахунку, ще залишилось 83 грн.

Питання:

  1. Як зараз відзвітуватися?
  2. Які форми звітності подавати та у які державні органи, та які рядочки звітності заповнювати?                                                                                                                                                    Заздалегідь дякую за відповідь.

Відповідь

Лариса Фещенко

21 лютого 2018, 13:18

Добрий день!

Форми і порядок подання звітності, зокрема до органів ДФСУ, залежить від податкового статусу БО та дати його набуття.

Так, якщо зареєстрована новостворена благодійна організація  подала в установленому порядку документи для внесення до Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі – Реєстр) під час або протягом 10 днів з дня державної реєстрації і за результатами розгляду цих документів внесена до Реєстру, для цілей оподаткування така БО вважається неприбутковою організацією з дня її державної реєстрації і подає за результатами року  Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (далі – Звіт), у якому відображаються результати діяльності з дня їх державної реєстрації, за формою, затвердженою Наказом Мінфіну від 17.06.2016р. № 553, та річну фінансову звітність.

Порядок заповнення Звіту про використання доходів неприбуткової організації  оприлюднено  на офіційному сайті  ДФС України16.11.2017р.  за посиланням  http://if.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/316856.html.

Порядок заповнення фінансової звітності у складі Балансу і Звіту про фінансові результати передбачено Положенням (Стандартом) бухгалтерського обліку № 25, затвердженим Наказом Мінфіну України від 25.02.2000р. №39.

 

Якщо у Вас залишились питання, будь ласка, знов скористуйтесь онлайн формою.

Останні запитання в цьому розділу

Звітність БО (БФ)

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Переглянути

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути