Відображення залишків ТМЦ (одягу) у звітності

28 лютого 2018, 9:48 до роздiлу

Олексій Чернобай

Добрий день!

Підкажіть будь ласка відповідь на таке питання: Благодійний фонд, що має статус неприбуткової організації отримав благодійну допомогу від звичайної ТОВ у вигляді нового дитячого одягу, протягом звітного періоду не весь одяг був розданий згідно програми фонду, т.т. станом на 31.12.17 наявні залишки.

Чи відображається в звіті вся сума, на яку отримано благодійну допомогу від ТОВ, в якій графі? Де як відображати залишки ТМЦ (одягу) який не був розданий згідно програми фонду та знаходиться на складі.

Відповідь

Юлія Дьомочкіна, бухгалтер

30 листопада -1, 0:00
Доброго дня,
Якщо отримані від благодійника ТМЦ надійшли вам як благодійна допомога (якщо гуманітарна допомога - вона відображається по іншому у звіті) та передані згідно акту надання ТМЦ у вигляді благодійної допомоги, то до вартості ТМЦ застосовується метод нарахувань як до цільового фінансування згідно ПСБО 15 - Дохід.
Доходом визнаються суми на рівні понесених  витрат (тобто списаних ТМЦ в результаті надання благодійної допомоги).
У звіті:
п. 1.6.1 (1.6) - в сумах списання з балансу.
п. 2.4.1 (2.4) - в сумах списання з балансу.
Бухгалтерські проведення:
Дт 209 Кт 483 Отримано БД згідно акту
Дт 3771 Кт 209 Роздано БД згідно зверненням бенефіцаріїв та актам надання БД
Дт 949 Кт 3771 Списано на витрати БД
Дт 483 Кт 745 Визнано доходом роздана БД
Дт 745 Кт 791 Списання на фін. результат

Останні запитання в цьому розділу

Звітність БО (БФ)

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Переглянути

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути