Відображення у звітності безоплатно отриманих товарів БО

08 лютого 2021, 10:02 до роздiлу

Алла Раковецька

Добрий день!Підкажіть будь-ласка де у річній фінансовій звітності та у звіті про використання доходів неприбуткової організації показати безоплатно отримані товари благодійною організацією, також де показати що вони передані бенефіціарам безкоштовно.

Відповідь

Вікторія Смолякова

08 лютого 2021, 10:02

Добрий день, пані Алла.

Безоплатно отримані товари є доходом організації, безоплатно передані товари - витратами організації.

В звіті про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації вартість безоплатно отриманих товарів вказується в рядку 1.6.1. "Благодійна допомога", вартість безоплатно переданих товарі в рядку 2.4.1 "Благодійна допомога".

У фінансовій звітності (Форма 2) вартість отриманих товарів зазначається в рядку 2160 "Інші доходи", а вартість переданих товарів в рядку 2165 "Інші витрати".

Останні запитання в цьому розділу

Звітність БО (БФ)

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Переглянути

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути