Відображення у звіті БО оплати згіно договору підряду на будівництво

15 лютого 2019, 16:33 до роздiлу

Зоряна Требеш

Добрий день, ми благ. фонд, питання про заповнення звіту про використання дох.непр. орг. допоможіть будьласка його заповнити, чи правильно ?:послуги банка п.2,3, благ.доп.---п.2,4,надана поворотна фін.доп.--п.2.6, а у нас ще є оплата зг.договору підряда на будівництво житла для дітей сиріт куди вставити цю суму ?

ще одне питання :банк нарахував % на залишок коштів на рахунку, цю суму треба вважати як дохід і поставити р.2120 у звіт про фін. результати?, а потім сума відображається в р.2290 і р.2350 ?

Відповідь

Вікторія Смолякова

15 лютого 2019, 16:33

Добрий день, Зоряна.

Усі витрати неприбуткової організації, пов`язані з утриманням організації та здійсненням її статутної діяльності (реалізація мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених установчими документами) показуються у радку 2.3. Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації.

 Якщо будівництво житла для дітей-сиріт є статутною діяльністю фонду, то усі витрати, пов`язані з цим будісництвом показєте в рядку 2.3. звіту.

Останні запитання в цьому розділу

Звітність БО (БФ)

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Переглянути

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути