Відображення повернення надмірно сплачених коштів у звіті БО

26 березеня 2020, 16:02 до роздiлу

Наталі Єсіна

Доброго дня! готуємо фінансовий звіт. БО отримувала Дохід лише у вигляді благодійної фінансової допомоги. Але було 2 платежі - повернення надмірно сплаченої зарплати та 1 платіж - повернення надмірно сплаченого податку. Як це врахувати у звіті?

Відповідь

Вікторія Смолякова

26 березеня 2020, 16:02

 Добрий день, Наталі.

Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації складається за принципом витрат.

Доходом визнаються вже понесені цільові витрати.

Тобто рахуються усі цільові витрати за рік (понесені на статутну діяльність та утримання організації) та показуються у звіті в рядку 2.4.1. Суми повернених надмірно сплачених платежів до витрат не враховуються.

Така сама сума, що зазначена в рядку 2.4.1. зазначається в доходах в рядку 1.6.1.

За помилки в заповненні даного звіту не існує жодних штрафних санкцій. Тому, за потреби виправити дані вже поданого звіту, можна подати звіт з позначкою "Уточнюючий" без будь-яких наслідків. 

Останні запитання в цьому розділу

Звітність БО (БФ)

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Переглянути

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути