Відображення надання додаткового блага у звітах благодійної організації

09 грудня 2020, 18:18 до роздiлу

Ірина Лоцман

Добрий день, паніДоброго дня. Наш Благодійний Фонд проводить студентську олімпіаду. 1.В рамках цієї Олімпіади ми даруємо призерам 1 та 2 турів подарунки (футболки, блокноти, рюкзаки та ін... з логотипом олімпіади). За яким кодом відобразити в 1ДФ безоплатну передачу подарунків (по відомості з зазначенням ПІБ) призерам фестивалю? 2. Також ми оплачуємо харчування та проживання студентів, що приїжджають на цю Олімпіаду з інших міст. Оплату здійснюємо організаціям, що займаються продажем квитків, та, безпосередньо, надають харчування та житло студентам, в документах зазначена кількість отримувачів. Чи потрібно ці витрати відображати в 1ДФ, якщо так, то за яким кодом? 3.Призерам фестивалю ми надаємо грошову винагороду, з якої сплачуємо ПДФЛ та ВЗ., за яким кодом в 1ДФ ми маємо відобразити ці витрати?

Відповідь

Вікторія Смолякова

09 грудня 2020, 18:18

Добрий день, пані Ірина.

Що стосується витрат на проживання та харчування -  це послуги, які організація закуповує у надавача послуг.Ви маєте взаємовідносини з юридичними особами. В 1ДФ включати не потрібно. Звісно, якщо постачальник ФОП - розрахунки з ним включаються в 1ДФ з кодом 157.

Що до подарунків та грошових винагород - це все для фізичних осіб є додатковим благом і в формі 1ДФ зазначається з кодом 126.

 

 

 

 

Останні запитання в цьому розділу

Звітність БО (БФ)

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Переглянути

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути