Відображення гуманітарної допомоги у звіті.

11 березеня 2017, 21:16 до роздiлу

Анна Биндич

Питання стосовно відображення гуманітарної допомги в Звіті про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації. Гуманітарно допомога в частині 1 Доходи неприбуткової організації стр. 1.15.2 ГД дорівнює сумарному значенню графи 9 розділу 2 додатка ГД Звіту; а видатки 2.6.2 -. Сумарне значення графи 8 розділу 3 переноситься до рядка 2.6.2 ГД Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації. Це написано в самій формі. А якщо ці дві суми не совпадають, то і в звіті будуть доходи не дорівнювати видаткам ? І касовий метод не працює ? Як тоді заповнювати звіт по 15 стандрту бух. обліку або по інструкції ?

Відповідь

Юлія Кірсанова, сертифікований фахівець з управління фінансами неприбуткових організацій

11 березеня 2017, 21:16

Відповідно до Інструкції з обліку гуманітарної допомоги, облік надходжень ТМЦ  у вигляді гуманітрної домоги відображаєтся проводкою Д-т 20(22) К-т 483. Якщо гуманітрна допомога не використовується в організації а передається кінцевим бенефіціарам- фізичним та юридичним особам- проводка на фактичну передачу Д-т 483 К-т 20(22)

Тобто визнання цільового фінансування доходом не відбувається що повністю відповідає Інструкції по заповненню додатка ГД та саме Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації.

Останні запитання в цьому розділу

Звітність БО (БФ)

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Переглянути

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути