Заповнення звіту про використання доходів неприбуткової організації.

06 березеня 2017, 14:51 до роздiлу

Вікторія Кирийчук

Доброго дня! Громадська спілка отримала в 2016р. Грант від Швейцарських партнерів.(Цей контракт регулює проект з консультування стосовно здійснення співпраці та складання аналітичних записок EGAP у рамках програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) на 2015–2019 рр., що фінансується Швейцарським бюро співробітництва в Україні (Swiss Cooperation Office Ukraine). Я можу в звіті, дохід ставити в П1,9, а витрати в П2.4(були використані за надання послуг в межах стат.діяльності. Дякую!!!

Відповідь

Юлія Кірсанова, сертифікований фахівець з управління фінансами неприбуткових організацій

06 березеня 2017, 14:51

Доброго дня!

Для того щоб відповісти на це питання- треба переглянути Ваш договір зі Швейцарським бюро співробітництва. Можливо, доцільно ці кошти відображати в п. 1.7 або 1.15.

Щодо витрат: незалежно від джерела фінансування витрати відповідно до П(С)БО 16 «Витрати» поділяються на витрати на утримання організації (адміністративні) та на витрати на основну діяльність. В залежності від бюджету та напрямків витрат заповнюються рядки 2.3. та 2.4.

Останні запитання в цьому розділу

Звітність БО (БФ)

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Переглянути

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути