Відображення членських внесків у Звіті неприбуткової організації

11 березеня 2020, 16:52 до роздiлу

Євгенія Касаткіна

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, ми громадська організація. Єдине джерело надходжень - членські внески. Витрати- РКО та оплата комун. послуг. Чи вважати членські внески - цільовим фінансуванням (рах. 48) чи відносити на рах. 69 (як нецільове фіннансування)? І як тоді заповнювати Звіт про використання доходів НО - в графі 1.7 (член.внески) - відображати всю сумму, що надійшла на п/р - 1060 грн. чи лише сумму, що дорівнює визнаним витратам - 1054 грн.?

Відповідь

Вікторія Смолякова

11 березеня 2020, 16:52

Добрий день, Євгенія.

Порядок обліку членськіх внесків має бути визначений обліковою політикою організації ( в ній повинно бути прописано на якому рахунку їх обліковувати).

Членські внески можна обліковувати на рах 48, оскильки це внески на утримання організації та статутну діяльність, тоб то - цільове фінансування.

В звіті про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації і в втратах і в доходах (графа 1,7) потрібно показати суму витрат (1054,00 грн.) і саме ця сума повинна бути вказана в фінансовій звітності (форма 2мс - звіт про фінансові результати) і в доходах (рядок 2160) і в витратах (рядок 2165).

Якщо в доходах вказати суму, що надійшла на п/р (1060,00 грн) - в формі 2мс з`явиться прибуток (6,00 грн). 

Останні запитання в цьому розділу

Звітність БО (БФ)

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Переглянути

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути