Відображення банківської комісії у звіті

04 лютого 2020, 19:09 до роздiлу

Анна Пономаренко

Доброго дня. Ми Громадська Організація, створені у вересні 2019. У жовтні на рахунок засновник вніс 600грн на рахунок. В той же день списали комісію банку 100грн. Ніяких оборотів не було. Неприбуткова організація та повинні подати звіт по неприбутковим та баланс. Підскажіть, будь ласка, в якій статті звіту по неприбутковим треба ставити надходження 600 та в якій треба ставити видатки 100, тобто комісію банку? Також прохання допомогти, як все це відобразити в балансі та фінанс. результатам.

Відповідь

Юлія Дьомочкіна, бухгалтер

04 лютого 2020, 19:09

Доброго дня!

У звіті про використання коштів неприбутковими організаціями: у доходній частині п. 1 та п 1.7 - 100,00 ( у даному звіті працює стандарт ПСБО 15 Дохід, згідно якого доходом визнаються понесені/нараховані витрати)

у витратній частині п. 2 та п 2.3  - 100,00

Фінансова звітність - використовуються форми 1-м та 2-м. На початок року прочерки, на кінець року у активі рядок (гроші та їх еквіваленти) 1165 - 0,5, відповідно баланс по активу 0,5. У пасиві рядок (цільове фінансування) 1595 - 0,5, відповідно баланс по пасиву 0,5.

Варто відзначити, коли у вас почнеться фінансово-господарча діяльність в організації, вищезазначені звіти треба буде складати тільки на підставі даних бухгалтерського обліку, а не на підставі виписки банку.

Останні запитання в цьому розділу

Звітність БО (БФ)

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Переглянути

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути