Статистична звітність БО.

27 лютого 2017, 12:05 до роздiлу

Артем Коновалов

Які форми державних статистичних спостережень мають подавати благодійні організації впродовж року до органів державної статистики? Чи треба подавати благодійним організаціям на адресу органів державної статистики фінансову звітність (наприклад, річну 1мс2мс)?

Відповідь

Поліна Нюхіна

27 лютого 2017, 12:05

Доброго дня.

Подання обов'язкової фінансової звітності в органи статистики врегульоване  п. 1 Постанови КМ України від 28.02.2000 № 419, а саме : усі підприємства - юридичні особа незалежно від організаційно-правової форми господарювання і форми власності повинні складати та подавати звітність органам державної статистики. Винятків для благодійниї організацій ци нормативно-правовим актом не встановлено. 

Зверніть увагу, що разом зі спрощеним звітом суб'єкта малого підприємництва може бути подана Довідка про згоду надання даних з фінансової звітності підприємства органам державної влади. 

Останні запитання в цьому розділу

Звітність БО (БФ)

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Переглянути

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути