Щодо звітності БО та БФ

10 січня 2017, 16:30 до роздiлу

Ірина Сушко

Доброго дня! Ми зареєстрували благодійний фонд(декілька днів ),але поки немає надходжень в такому розмірі,щоб найняти бухгалтера.Яку бухзвітність треба вести керівнику,в які органи і в які строки подавати ії.Де скачати всі бланки бухобліку та звітності.Дякуємо.

Відповідь

Юлія Дьомочкіна, бухгалтер

10 січня 2017, 16:30

Доброго дня! Благодійний фонд надає до ДФС три види звітності: щомісячну, щоквартальну та річну. До щомісячної звітності - відноситься звіт по ЄСВ (додаток 4), звітність подається до 20 числа місяця наступного за звітним, звіт подається у випадку коли є трудові відносини з працівниками - нарахування та виплата заробітної плати та по договорам ЦПХ. Остання форма звітності по ЄСВ затверджена у грудні 2016 р.

Щоквартальна звітність - Податковий розрахунок - Форма 1-ДФ, затверджена наказом Мін.фінансів № 4 від 13.01.2015р. Звіт подається у разі нарахування та виплат будь-яким фізичним особам, включаючи ФОП, на протязі 40 днів за звітним кварталом.

Річна звітність - 1. Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, затверджений наказом Мін. фінансів № 553 від 17.06.2016 на протязі 60 днів за звітним роком. Подається у будь-якому випадку, навіть при відсутості господарської та благодійної діяльності. 2. Подається до органів Статистики (або до єдиного вікна у разі подання електронної звітності)- Фінансова звітність - (форма 2-мс) згідно стандарту бух. обліку № 25 до 28.02.2017 р., та державному реєстратору до 01.06.2017 р. Звітність подається у будь-якому випадку. 

Всі бланки доступні на сайтах, які надають загальні консультації з бухгалтерських та юридичних питань, або періодичні видання, наприклад Дебет-Кредет, або інші видання.

Останні запитання в цьому розділу

Звітність БО (БФ)

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Переглянути

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути