Рядки 1.6.1 та 2.3 звіту за 2018 рік

12 лютого 2019, 16:07 до роздiлу

Наталія Стороженко

Благодійна організація за 2018р. отримала надходження 1000,00 грн. у вигляді благодійної допомоги , витратила 906,75 грн. на організацію благодійного концерту ( в межах своєї діяльності ) , залишок коштів на рахунку на кінець року 93,25 грн. Допоміжь заповнити Звіт про використання доходів(прибутків) неприбуткових організацій за 2018 рік : Рядки 1.6.1 ,1.6 та 1 - 907 ; Рядки 2.3 та 2 -907 .

Відповідь

Юлія Дьомочкіна, бухгалтер

12 лютого 2019, 16:07

Шановна Ніка! Складати всі податкові та фінансові звіти треба на підставі даних бухгалтерського обліку та вашої оборотно-сальдової відомості, оскліьки з 2015 року використовується метод нарахувань (не касовий метод). У нас були випадки, коли на піставі наданих таким чином показників складалася неправильна звітність, оскільки треба бачити повну документацію організації. Ви можете скористатися методичкою, викладеною на нашому сайті "Застосування податкового законодавства благодійними організаціями", там є приклади заповнення податкових звітів.

У вашому випадку ви подаєте податкову декларацію з податку на прибуток (з від'ємним значенням рядка 04-сума витрат), оскільки у період з 25.05 по 19.06 2018 ви були платником податку на загальних підставах.

Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації ви заповнюєте використовуючи ПСБО 15 Дохід, згідно якого - нараховані витрати визнаються доходом, тому значення 1 та 2 частини звіту у вас будуть рівними (значення п.1=п.2 у звіті). Ваші витрати - це показники оборотів по 92 та 949 рахункам (якщо у вас 9 клас витрат). У звіті п 2.3 - адмін. витрати (оборот 92 рах.), п. 2.4 - оборот 949 рах.(п. 2.4.1 якщо благодійна допомога).

Разом з усіма документами подається фінансова звітність. Рядок 2120 та рядок 2180 це показники вашого Звіту про доходи (прибутки) неприбуткової організації (також вони мають дорівнювати обороту по 791 рахунку).

Баланс  заповнюється тільки на підставі показників оборотно-сальдової відомості.

 

Доброго дня! Складати всі податкові та фінансові звіти треба на підставі даних бухгалтерського обліку та вашої оборотно-сальдової відомості, оскліьки з 2015 року використовується метод нарахувань (не касовий метод). У нас були випадки, коли на піставі наданих таким чином показників складалася невірна звітність, оскільки треба бачити повну документацію організації. Ви можете скористатися методичкою, викладеною на нашому сайті "Застосування податкового законодавства благодійними організаціями", там є приклади заповнення податкових звітів.

Як благодійна організація ви заповнюєте рядки звіту 1.6 та 1.6.1, у розділі витрат 2.4 та 2.4.1, оскільки благодійний концерт проводиться в рамках вашої благодійної статутної діяльності за рахунок благодійної допомоги.

Останні запитання в цьому розділу

Звітність БО (БФ)

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Переглянути

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути