Фінансова звітність БО.

20 лютого 2017, 11:49 до роздiлу

Людмила Коханська

Добрий день! Питання по заповненню звіту про фінансові результати. Ми благодійна організація. Отримуємо тільки благодійні внески від громадян і витрачаємо їх також на благодійність. На дійшло 39715,00, і витратили 34587,00 на благодійність залишок 5128,00. Підкажіть які рядки звіту про фінансові результати я маю заповнити. Я читала відповідь на таке запитання, зрозуміла що заповнюється рядок 2120 і 2180, по звіту заповнюється і різниця між цими рядками але ми не прибуткова організація і прибутку у нас не повинно бути.Дякую.

Відповідь

Поліна Нюхіна

20 лютого 2017, 11:49

Доброго дня.

Радимо ознайомитися  з відповідями на питання по фінансової звітності неприбуткових організації, які вже надавалися експертами нашої он-лайн консультації за посиланням та посиланням .

Якщо після ознайомлення з вже існуючими відповідями, все ж таки залишаться запитання, будь ласка, знову скористуйтеся он-лайн формою. 

Останні запитання в цьому розділу

Звітність БО (БФ)

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Переглянути

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути