Право підпису головного бухгалтеру у звітності.

17 липня 2017, 10:10 до роздiлу

Татьяна Бабкина

Добрый день! Может ли исполнитель по ГПД, оказывающий услуги по ведению бухгалтерского и налогового учета в графе "главный бухгалтер" ставить свою подпись в ежемесячной (квартальной, годовой) отчетности? Спасибо!

Відповідь

Поліна Нюхіна

17 липня 2017, 10:10

Добрий день.

 

Стаття 11  ЗУ "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність" містить однозначне пояснення, що Фінансову звітність підписують керівник та бухгалтер підприємства (тобто не консультанти, а штатні працівники). Такі  ж вимоги існують  і до податкової, і до статистичної звітності організації.

Таким чином, якщо у шатному розкладі БО не передбачена посада головного бухгалтера, звітність, первинні документи тощо підписує керівник.  

Останні запитання в цьому розділу

Звітність БО (БФ)

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Переглянути

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути