п. 2.3 та 2.4 звітності неприбуткової організації.

06 березеня 2017, 14:27 до роздiлу

Вікторія Кирийчук

Підкажіть, я надаю бух.послуги ГС, як приватний підприємець, є підписаний договір. Чи можу я в звіті ставити це в П 2,3 чи краще в П2,4.

Відповідь

Юлія Кірсанова, сертифікований фахівець з управління фінансами неприбуткових організацій

06 березеня 2017, 14:27

Ведення бухгалтерського обліку (бухгалтерські послуги) відносяться до адміністративних витрат відповідно по ПС(Б)О 16 «Витрати»

В Звіті про використання доходів (прибутків) витрати на ведення бухгалтерського обліку (не залежно від того хто та на якій системі оподаткування це роби) відображаються в п. 2.3. «витрати на утримання неприбуткової організації в межах кошторису»

Останні запитання в цьому розділу

Звітність БО (БФ)

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Переглянути

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути