Оформлення річної звітності

28 лютого 2019, 13:20 до роздiлу

Nika Pirozhkova

Доброго дня! В мене ще виникли питання щодо відображення даних в звітності: 1. в декларації з податку на прибуток за рік ми відображаємо збиток за період з 25.05. по 18.06. (на загальній системі) в сумі 453,14 грн. 2. в звіті про використання коштів – суми з/п +податки з 19.06. до кінця року, ще є сума РКО банку 129 грн. і доходи, щоб вийти на доходи=витрати. 3. Яким чином формувати фін.звітність? окремо за період з 25.05. по 18.06. з сумою 453,14 грн. І окремо за період неприбутковості? Який бланк вибирати – річний, станом на 01.01.2019р.? Якось потрібно врахувати збиток на заг.системі в обліку (бо ця сума «зависне» на рахунку 442)? Як краще в програмі 1С відобразити ці операції? 4. Щодо виплати зарплати – так, дійсно , виплачена вона була повністю в грудні. Але кожного місяця нараховувалась і подавали звітність з ЄСВ. По факту виходить, що за рахунок отриманих від засновника коштів на статутну діяльність була виплачена з/п і податки за період знаходження фонду на загальній системі… і сума по 484 рахунку і 311 «не йде» саме на цю суму. Як краще виправити цю ситуацію? 5. Також питання щодо визначення справедливої вартості безоплатно отриманих основних засобів від банку для подальшої передачі бібліотеці - як її краще визначити? чи можна взяти за основу суми остаточної вартості, вказані в акті прийому-передачі від банку (по деяким позиціям вартість нульова)? 6. І ще питання щодо адміністративних витрат: була сума благод.допомоги від засновника в сумі 25тис.грн. 20 тис.грн. будо перераховано іншому фонду на статутну діяльність. Яким чином рахувати 20% на адм.витрати, від суми в 20тис.грн., чи потрібно до цієї суми додати адм.витрати (4033грн.) і 20% рахувати від 24033грн.? Дякую!

Відповідь

Вікторія Смолякова

28 лютого 2019, 13:20

Добрий день, Ніка.

По питаннях 1,2,3 все вірно. Фінансову звітність формуєте теж окремо по кожному періоду. Бланк річний. 4.Що стосується збитку на рахунку 442. В бухгалтерському обліку періоди на різних системах оподаткування розділяти не потрібно. Є одна організація і  єдиний звітний період - рік. В дійсності, у Вас не має збитків на кінець року. Нараховані зобовязання по зарплаті не потрібно закривати на 442. Якщо такі проведення вже здійснені, то іх потрібно сторнувати. Тоді при виплаті зарплати в грудні закриються сальдо по рахунках 661, 651, 6426 та 6411 з рах 311. І зійдеться 484 і 311.

5. Визначення справедливої вартості наразі подано лише у пункті 4 Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 19 "Об'єднання підприємств". Це - сума, за якою може бути здійснено обмін активу або оплата зобов'язання в результаті операції між обізнаними, зацікавленими та незалежними сторонами. Справедлива вартість для основних засобів визначається самим підприємством за ринковою вартістю, а в разі відсутності даних про ринкову вартість - за відновною вартістю (сучасною собівартістю придбання за вирахуванням суми зносу на дату оцінки). Але документального підтвердження її в разі переоцінки стандартом не передбачено, тому можна користуватися будь-якими виданнями, які публікують ціни на відповідні основні засоби. Якщо основні засоби будуть передані бібліотеці одразу (без постановки на баланс фонду), можна передавати за остаточною вартістю, вказаною в акті від банку. А бібліотека повинна буде дооцінити ОС з нульовою вартістю для взяття на баланс.

6. 20 % на адміністративні витрати рахується від отриманої суми . Тобто при отриманні 20 000.00 грн. на адміністративні витрати можна викорстати не більше 4000.00 грн.

 

Останні запитання в цьому розділу

Звітність БО (БФ)

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Переглянути

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути