Оформлення фінансової звітності БО

28 лютого 2018, 12:23 до роздiлу

Yaroslav Adamant

Доброго дня.

Підскажіть як правильно заповнити фінінсову звітність неприбуткової організації?

Організація утворена на початку 2017 року, відразу був відкритий рахунок у банку. До грудня ніяких коштів не було. В грудні на рахунок надійшло 199 грн. добровільного пожертвування на статутну діяльність.

В грудні з цих коштів:

1) 154 грн було сплачено банку за "розрахунково-касове обслуговування рахунку".

2) 45 грн за оренду приміщення для ГО (договір оренди від 01.12.17).

3) орендоване нами приміщення має балансову вартість 18 тис.грн., на момент оренди. Знос нараховує орендодавець, а не ми.

Тобто, діяльність ГО почалася в кінці року. До яких рядків у фін. звіті потрібно віднести кошти 199 грн? Та чи потрібно відображати вартість орендованого приміщення?

Додаток форми звіту додаю.

Відповідь

Юлія Дьомочкіна, бухгалтер

30 листопада -1, 0:00
Доброго дня,
Ви маєте подати звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації разом з фін. звтіністю за формою 1-м, та 2-м.
1. Звіт про використання доходів НПО:
п. 1.6.1 (1.6 та 1) - 199
п. 2.3 (2) - 199
2. Форма 1-м баланс, немає показників, на початок року у вас не було, на кінець року не має залишків по балансовим рахункам. Вартість орендованого офісу не відображається, це майно належить не вам.
3. Форма 2-м звіт про фін. результати заповнюєте ствобчик за звітній період:
п. 2120 -0,2 (199 округлюється до 0,2)
п. 2180- 0,2

Останні запитання в цьому розділу

Звітність БО (БФ)

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Переглянути

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути