Нарахування податків для БО на загальній системі оподаткування

03 січня 2019, 15:47 до роздiлу

Nika Pirozhkova

Вітаю! підкажіть, будь ласка, щодо такого питання: Благодійний фонд створено 25.05.2018р. Фонд внесено в реєстр неприбуткових організацій 19.06.2018р. В цей період була нарахована з/п директору та податки. Яким чином оформлювати річну звітність в даному випадку? Адже в період з 25.05. по 19.06. фонд був на загальній системі оподаткування, а з 19.06. - неприбукова організація. Дякую!

Відповідь

Вікторія Смолякова

03 січня 2019, 15:47

Добрий день, Ніка.

Новостворені неприбуткові організації мають можливість отримати статус неприбуткових організацій для цілей оподаткування з дня їх державної реєстрації у разі подання в установленому порядку документів для внесення до Реєстру неприбуткових установ та організацій під час або протягом 10 днів з дня державної реєстрації. У такому разі БФ подає звітність тільки як неприбуткова організація.

Якщо заява про внесення до реєстру неприбуткових організацій подана пізніше ніж 10 дні з моменту державної реєстрації - необхідно подавати звітність за період з 25.05. по 19.06 по загальній системі , а з 19.06 як неприбуткова організація.

Останні запитання в цьому розділу

Звітність БО (БФ)

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Переглянути

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути