Чи потрібно вказувати благодійну допомогу у звіті 1ДФ?

25 липня 2018, 11:14 до роздiлу

Наталья Андрушко

Благотворительный фонд оплачивал лечение и реабилитацию ребенка путем перечисления денег на счет клиники. Нужно ли указывать эту благотворительную помощь в отчете 1ДФ? Должен ли родитель ребенка подавать декларацию с указанием этой помощи?

Відповідь

Вікторія Смолякова

25 липня 2018, 11:14

Добрый день.

В форме 1ДФ подается информация о взаиморасчета с физическими лицами и ФОПами. Если Фонд перечисляет деньги не счет клиники, то по сути это закупка услуг клиники (юр.лица). В 1ДФ не показываете и декларацию подавать родителю не нужно.

В 1ДФ нужно было бы показывать эту помощь, если б Фонд перечислял день непосредственно на счет ребенка или когото из родителей.

 

Останні запитання в цьому розділу

Звітність БО (БФ)

Доброго дня. Який звіт подає Благодійна організація (Благодійний Фонд) до органів ДПС, якщо в одному з кварталів була оплата послуг по благоустрою земельної ділянки комунальному підприємству (юридичній особі)?

Переглянути

Податкова звітність БО БФ

Добрый день! БО БФ один учредитель, он же выполняет функции директора, в течении года выдавалась помощь волонтерам на их карты для оплат лечения животных в вет. клиниках. Нужно ли сдавать отчеты по этим людям НДФЛ? 

Переглянути

Правильне відображення ресурсів в натуральній формі у звітності ГО

Ми проводимо проєкт і залучаємо багато ресурсів, які передаються у проєкт без прямого переведення коштів на рахунок організації. Як готувати звіти річні по таким позиціям, коли кошти за поліграфію не оплачувались на...

Переглянути

Порядок подачі БО повідомлення 20-ОПП

Доброго дня , в першу чергу хочу вам подякувати за інформаційну підтримку яку Ви надає неприбутковим організаціям і прошу у вас роз'яснення стосовно чи потрібно Благодійному фонду (неприбутковій організації )...

Переглянути

Порядок організації діяльності новостворенного БФ

Добрий день, новостворений БФ( допомога тваринам, притулкам для тварин). Неприбуткових організація. Є два засновники, найманих працівників немає. Яку звітність потрібно здавати і коли? Якщо буде прийнято на роботу...

Переглянути