Скриньковий збір пожертв

09 лютого 2016, 10:27 до роздiлу

Александра Мировицкая

Чи обов`язково розкриття скриньок волонтерів повино відбуватися в службовому приміщення, якщо збір йде не на користь Збройних сил України, адже в законі написано лише про них?

Відповідь

Анна Зоріна, Керівник відділу загального аудиту, аудитор, ТОВ Аудиторська фірма "Аксьонова та партнери"

09 лютого 2016, 10:27

Добрий день!

Відкриття скриньки волонтера має відбуватися в службовому примііщенні в складі уповноваженої комісії. Волонтер зобов`язаний особисто бути присутнім при відкритті скриньки, внести дані в спеціальний журнал обліку коштів.

Останні запитання в цьому розділу

Збір коштів селищною радою

Селищна рада збираэ кошти з жителив на ремонт дороги.Чи може це суперечити закону?

Переглянути

Оподаткування благодійної пожертви

Підкажіть будь-ласка, – як оподатковується благодійна пожертва, що збирається представництвом міжнародного благодійного фонду в Україні. Представництво зареєстроване в Україні без статусу юридичної особи,...

Переглянути

Порядок організації публічного збору пожертв БО

Благодійна організація організувала публічний збір пожертв на подарунки до новорічних свят для дітей, які вилучені з неблагополучних сімей і перебувають у міській лікарні, де чакають подальшого розподілу (дитячі...

Переглянути

Публічний збір коштів фізичною особою шляхом продажу товару

Чи може фізична особа проводити публічний збір коштів, шляхом продажу якогось товару на користь дитячого будинку без будь-яких документів? Якщо ні, то які документи потрібні?

Переглянути

Порядок отримання приміщення БО

Яким чином благодійній організації зібрати кошти на оренду приміщення? Чи можливо отримати приміщення на конкурсній основі, якщо так, то який порядок?

Переглянути