Щодо оформлення довіреності

01 лютого 2016, 10:01 до роздiлу

Давид Джалагонія

Доброго времени суток, уважаемые! У меня такой вопрос! - как правильно составлять текст нотариально заверенной доверенности для осуществления инкассации благотворительных боксов, сотрудником фонда? Если это возможно, то пришлите нам пожалуйста, образец такой доверенности!!! За ранее спасибо!

Відповідь

Юлія Кірсанова, сертифікований фахівець з управління фінансами неприбуткових організацій

01 лютого 2016, 10:01

Доброго дня.

Кожний нотаріус має  право запропонувати Вам власний зразок довіреності.  Треба пам’ятати, що згідно п. 2 ст. 7 Закону про благодійну діяльність  та благодійні  організації «Особи, які здійснюють публічний збір благодійних пожертв від імені благодійної організації, діють на підставі нотаріально посвідченої довіреності керівника благодійної організації. Довіреність має визначати, зокрема, цілі, місце і строк збору коштів або іншого майна, порядок їх використання та порядок загального доступу до фінансових звітів благодійної  організації».

 

dovirenostnazbirkochtiv_zrazok

Останні запитання в цьому розділу

Збір коштів селищною радою

Селищна рада збираэ кошти з жителив на ремонт дороги.Чи може це суперечити закону?

Переглянути

Оподаткування благодійної пожертви

Підкажіть будь-ласка, – як оподатковується благодійна пожертва, що збирається представництвом міжнародного благодійного фонду в Україні. Представництво зареєстроване в Україні без статусу юридичної особи,...

Переглянути

Порядок організації публічного збору пожертв БО

Благодійна організація організувала публічний збір пожертв на подарунки до новорічних свят для дітей, які вилучені з неблагополучних сімей і перебувають у міській лікарні, де чакають подальшого розподілу (дитячі...

Переглянути

Публічний збір коштів фізичною особою шляхом продажу товару

Чи може фізична особа проводити публічний збір коштів, шляхом продажу якогось товару на користь дитячого будинку без будь-яких документів? Якщо ні, то які документи потрібні?

Переглянути

Порядок отримання приміщення БО

Яким чином благодійній організації зібрати кошти на оренду приміщення? Чи можливо отримати приміщення на конкурсній основі, якщо так, то який порядок?

Переглянути