Правила збору пожертв

25 грудня 2017, 11:58 до роздiлу

Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд "Архангел світла"

Доброго дня! Підскажіть будьласка ,в даний час потрібна лцензія на прийом пожертвувань? Дякую.

Відповідь

Поліна Нюхіна

25 грудня 2017, 11:58

Добрий день.

На даний час державне ліцензування збору пожертв, отриманих БО, не передбачено.

Однак, існують правила збору та обліку пожертв, яких необхдно дотримуватися для того, щоб не порушити законодавство та не втратити стан неприбутковості. З відповідями на питання щодо таких правил Ви можете ознайомитися за посиланням, посиланням та посиланням. А також радимо користуватися пошуком по базі відповідей, адже за 2 роки існування безкоштовонї он-лайн консультації УФБ таких відповідей вже більше 700, і вони покривають широке коло питань, які виникають  у БО під час  їх поточної діяльності. 

Принагідно бажаємо веселих свят!

Останні запитання в цьому розділу

Збір коштів селищною радою

Селищна рада збираэ кошти з жителив на ремонт дороги.Чи може це суперечити закону?

Переглянути

Оподаткування благодійної пожертви

Підкажіть будь-ласка, – як оподатковується благодійна пожертва, що збирається представництвом міжнародного благодійного фонду в Україні. Представництво зареєстроване в Україні без статусу юридичної особи,...

Переглянути

Порядок організації публічного збору пожертв БО

Благодійна організація організувала публічний збір пожертв на подарунки до новорічних свят для дітей, які вилучені з неблагополучних сімей і перебувають у міській лікарні, де чакають подальшого розподілу (дитячі...

Переглянути

Публічний збір коштів фізичною особою шляхом продажу товару

Чи може фізична особа проводити публічний збір коштів, шляхом продажу якогось товару на користь дитячого будинку без будь-яких документів? Якщо ні, то які документи потрібні?

Переглянути

Порядок отримання приміщення БО

Яким чином благодійній організації зібрати кошти на оренду приміщення? Чи можливо отримати приміщення на конкурсній основі, якщо так, то який порядок?

Переглянути