Чим регулюється збір коштів у громадському транспорті?

19 квітня 2018, 13:15 до роздiлу

Назар Радченко

Доброго часу доби? Підкажіть будь ласка чим регулюється збір коштів у громадському транспорті, на потреби фізичної особи (не АТО, не ЗСУ). Волонтером є представник благодійного фонду. Дякую?

Відповідь

Максим Стрельчук, юрист, експерт із питань діяльності благодійних організацій

19 квітня 2018, 13:15

Доброго дня!

Наскільки мені відомо, сам публічний збір благодійних пожертв регулюється в даному випадку лише ст. 7 Закону України "Про благодійну діяльність та благодійні організації". При цьому до волонтера будуть застосовуватись також правила користування відповідним видом транспорту. Відносини щодо збору коштів в певних випадках врегульовуються також договором між фондом і відповідним суб'єктом господарювання (перевізником) тощо.

Останні запитання в цьому розділу

Збір коштів селищною радою

Селищна рада збираэ кошти з жителив на ремонт дороги.Чи може це суперечити закону?

Переглянути

Оподаткування благодійної пожертви

Підкажіть будь-ласка, – як оподатковується благодійна пожертва, що збирається представництвом міжнародного благодійного фонду в Україні. Представництво зареєстроване в Україні без статусу юридичної особи,...

Переглянути

Порядок організації публічного збору пожертв БО

Благодійна організація організувала публічний збір пожертв на подарунки до новорічних свят для дітей, які вилучені з неблагополучних сімей і перебувають у міській лікарні, де чакають подальшого розподілу (дитячі...

Переглянути

Публічний збір коштів фізичною особою шляхом продажу товару

Чи може фізична особа проводити публічний збір коштів, шляхом продажу якогось товару на користь дитячого будинку без будь-яких документів? Якщо ні, то які документи потрібні?

Переглянути

Порядок отримання приміщення БО

Яким чином благодійній організації зібрати кошти на оренду приміщення? Чи можливо отримати приміщення на конкурсній основі, якщо так, то який порядок?

Переглянути