Благодійні внески до благодійного фонду фіз.особою, чи є обмеження?

13 листопада 2018, 9:42 до роздiлу

інна терещенко

Доброго дня! Необхідна консультація щодо порядку здійснення благодійних внесків до благодійного фонду фізичною особою. Чи є певні обмеження щодо суми внеску фізичної особи? Яку звітніть необхідно подавати у разі отримання внеску від фізичної особи? Чи може засновник фонду внести благодійний внесок та чи є будь-які обмеження щодо порядку та суми? Заздалегдіь вдячна.

Відповідь

Вікторія Смолякова

13 листопада 2018, 9:42

Добрий день, Інна.

Обмежень щодо суми благодійного внеску від фізичної особи до БФ немає.  Ніякої додаткової звітності подавати не потрібно. Якщо внесок готівкою - необхідно оформити прибутковий касовий ордер. Простіше одразу на розрахунковий рахунок фонду з призначенням платежу "благодійний внесок" або "благодійна пожертва".  Засновник фонду, як і будь-яка інша фізична особа, може пожертвувати фонду будь-яку суму. Тільки треба пам`ятати, що на ці благодійні внески також поширюється правило 20% адмін витрат. Тоб-то, з цих коштів на адмінистративні витрати та утримання фонду можна використати не більше 20%.  

Останні запитання в цьому розділу

Збір коштів селищною радою

Селищна рада збираэ кошти з жителив на ремонт дороги.Чи може це суперечити закону?

Переглянути

Оподаткування благодійної пожертви

Підкажіть будь-ласка, – як оподатковується благодійна пожертва, що збирається представництвом міжнародного благодійного фонду в Україні. Представництво зареєстроване в Україні без статусу юридичної особи,...

Переглянути

Порядок організації публічного збору пожертв БО

Благодійна організація організувала публічний збір пожертв на подарунки до новорічних свят для дітей, які вилучені з неблагополучних сімей і перебувають у міській лікарні, де чакають подальшого розподілу (дитячі...

Переглянути

Публічний збір коштів фізичною особою шляхом продажу товару

Чи може фізична особа проводити публічний збір коштів, шляхом продажу якогось товару на користь дитячого будинку без будь-яких документів? Якщо ні, то які документи потрібні?

Переглянути

Порядок отримання приміщення БО

Яким чином благодійній організації зібрати кошти на оренду приміщення? Чи можливо отримати приміщення на конкурсній основі, якщо так, то який порядок?

Переглянути