Акція зі збору коштів. Як оформити акцію? Як правильно покласти кошти на рахунок фонду?

17 жовтня 2018, 17:57 до роздiлу

Рита Максимова

Щиро вітаю! Порадьте, як правильно оформлювати акції зі збору коштів. Чи потрібно проекти акції узгоджувати з батьками (чи достатньо укладеного договору). Як вірно оформити проект акції? Як вірно створити наказ акції, чи варто в ньому прописувати комісію з проведення акції? Якщо в акції два організотара, як у такому випадку оформити акцію? Як правильно потім класти кошти на рахунок фонду, якщо це готівка? Дякую наперед.

Відповідь

Вікторія Смолякова

17 жовтня 2018, 17:57

Добрий день, Рита.

Діяльність з проведення подібних акцій повинна бути передбачена Статутом данної організації.

Необхідний розпорядчий документ виконавчого органу організації (фонду) – (наказ, розпорядження  про проведення акції з зазначенням організаторів, умов, строку  та відповідальних.) 

Звіт про проведення акції з зазначенням результатів.

Будь-яка взаємодія з дітьми, якім не виповнилося 14 років, повинна бути узгоджена з батьками або офіційними опікунами у письмовій формі.

Кошти необхідно покласти на рахуног фонду через касу обслуговуючого банку як благодійний внесок з зазначенням назви акції.

Останні запитання в цьому розділу

Збір коштів селищною радою

Селищна рада збираэ кошти з жителив на ремонт дороги.Чи може це суперечити закону?

Переглянути

Оподаткування благодійної пожертви

Підкажіть будь-ласка, – як оподатковується благодійна пожертва, що збирається представництвом міжнародного благодійного фонду в Україні. Представництво зареєстроване в Україні без статусу юридичної особи,...

Переглянути

Порядок організації публічного збору пожертв БО

Благодійна організація організувала публічний збір пожертв на подарунки до новорічних свят для дітей, які вилучені з неблагополучних сімей і перебувають у міській лікарні, де чакають подальшого розподілу (дитячі...

Переглянути

Публічний збір коштів фізичною особою шляхом продажу товару

Чи може фізична особа проводити публічний збір коштів, шляхом продажу якогось товару на користь дитячого будинку без будь-яких документів? Якщо ні, то які документи потрібні?

Переглянути

Порядок отримання приміщення БО

Яким чином благодійній організації зібрати кошти на оренду приміщення? Чи можливо отримати приміщення на конкурсній основі, якщо так, то який порядок?

Переглянути