бух облік комісії через оферту з благодійних внесків

28 січня 2022, 16:19 до роздiлу

Банга Інна

Добрий день. Благодійні внески надходять через сайт організації. Є договір публічної оферти з компанією. Як відобразити в обліку проводки на списання комісії через оферту з благодійних внесків. Дякую.

Відповідь

Вікторія Смолякова

28 січня 2022, 16:19

Добрий день, пані Інна.

Дт 977(або 92, 94)    Кт 311

Останні запитання в цьому розділу

Внесок ГО до статутного фонду ТОВ

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, як правильно відобразити в обліку внесок громадської організації до статутного капіталу ТОВ? Дт31 Кт48 - надійшла добровільна пожертва на рахунок ГО Дт14 Кт68 - відображено...

Переглянути

Передача авто БФ іншому БФ

Благодійний фонд хоче згідно договору пожертви передати безоплатно автомобіль іншому благодійному фонду. Які документи потрібні, чи потрібно платити податки, як поставити на баланс фонду(бухгалтерський облік)?

Переглянути

Оформлення витрат з картки БО

Доброго дня! Яким чином здійснюється оформлення витрат, що зроблені БО з картки "Ключ до рахунку", якщо карткою розраховувався керівник БО у торгівельному центрі ( у нашому випадку МЕТРО), усі витрати були відповідно...

Переглянути

Правільність відображення в бух.обліку БО послуг створення веб-сайту

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как правильно учитывать в благотворительном фонде в бухучете услуги по созданию веб-сайта и регистрации доменного имени. Спасибо!

Переглянути

Правильність відображення благодійних внесків в бух.обліку БФ

Добрий день. Прошу підказати, як відображати в обліку благодійні внески (на який рахунок БУ), які отримуємо від фіз., юр.осіб на статутну діяльність БФ? Кошторису не має. Дякую!

Переглянути