Cортувати

Реєстрація благодійних фондів та організацій

Оформлення благодійної допомоги

Управління БФ і БО

Допомога учасникам АТО і переселенцям

Публічний збір благодійних пожертв

Робота волонтерів

Реєстраційні дії БО та їх оформлення (реєстрація, внесення змін, ліквідація)

Благодійна допомога: оформлення, отримання і надання (відносини з донорами і бенефіціарами)

Оформлення гуманітарної допомоги

Звітність БФ і БО

Гуманітарна допомога: оформлення, отримання і надання

Законодавчі новації

Оплата праці та послуг консультантів

Волонтерська діяльність: оформлення волонтерів, ведення документації

Соціальне підприємництво

Гуманітарна допомога

Оподаткування благодійної допомоги

Надання благодійної допомоги

Оформлення благодійної допомоги (юр.)

Трудові відносини в БО: прийняття на роботу, звільнення, відпустки, лікарняні, ведення документації

Учасники (засновники) та органи управління БО: правовий статус, формування і діяльність

Господарська діяльність: оформлення договорів, ведення первинної документації

Оподаткування БО, благодійної та гуманітарної допомоги: нарахування і сплата податків, отримання та втрата статусу неприбутковості

Бухгалтерський облік в БО: оформлення та ведення документації та проводки

Звітність БО: податкова, статистична тощо

Перевірки та інші форми державного контролю діяльності БО

Оплата внесків за участь у конференції

02 жовтня 2015, 13:18 до роздiлу

Вікторія Єлізарова

Впервые проводится Медицинская Конференция. Какие нужны документы для ее проведения? Можно ли перечислять деньги на счет благотворительной организации с формулировкой "участие в мед конференции", если эта деятельность прописана в уставе?

Відповідь

Юлія Дьомочкіна, бухгалтер

02 жовтня 2015, 13:18

Во первых вы должны оформить решение об организации Конференции протоколом вашего правления, где вы прописываете все что касается Конференции, название, даты место (если для этого нужен тендер, значит выбираете место), утверждаете бюджет Конференции, источники доходов, если она например происходит за счет средств какого либо проекта, утверждаете программу. Следующий документ это приказ на проведение, к нему подкладывается предварительная смета мероприятия, программа, когда все оплату осуществлены, вы делайте фактическую смету. На Конференции обязательно список учасников с подписями и контактами, это ваше подтверждение того, что мероприятие состоялось. Поскольку Конференция очень дорогостоящие мероприятие, следует заключать договора с организаторами по оренде, питанию, все расходы детализировать, сколько часов оренды, по питанию меню, количество порций и т.п.  Также все первичные бухгалтерские документы должны быть в порядке акты в/р, накладные.

Если у вас в уставе в разделе источники доходов прописано прямо, что вы берете плату за участие в конференции, тогда можно как вы написали выше. Но если такой фразы нет, то тогда лучше "благотворительный взнос/пожертвование на уставную деятельность, без ПДВ"

Коментарі

Вікторія Єлізарова

12 травня 2016, 17:16
1. Если в уставе прямо не прописано,а участники конференции указали так в назначении платежа,что нам грозит или обратиться в банк за письмом об изменении назначения платежа? 2. Если оренду и питание берет на себя другая организация или физическое лицо,нужен ли договор на бесплатное предоставление?

Останні запитання в цьому розділу

Відображення благодійної допомоги у звітності ГО

Добрий день! Підкажіть ,будь ласка,відповідь на таке питання: Громадській організації,яка фінансується з місцевого бюджету (100 000 грн) була надана благодійна допомога у вигляді речей для багатодітних сімей на певну...

Переглянути

Порядок надання благодійної допомоги церквам та благодійним організаціям

Доброго дня! Чи оподатковується благодійна допомога церкви (дозволено Статутом) ГО чи благодійним організаціям? Який порядок надання благодійної допомоги церквам та благодійним організаціям?

Переглянути

Отримання благодійної допомоги на особисту картку керівника БО

Підкажіть, будь ласка, чи може громадська організація отримувати благодійні внески на банківську картку фізичної особи (голови організації)? Якщо так, то як відобразити такі надходження у звітності? Якщо ні, то які...

Переглянути

Благодійна допомога комерційному підприємству від фізичної особи: правові підстави

Я фізична особа, що хоче надати фінансову (грошову) благодійну допомогу комунальному КОМЕРЦІЙНОМУ підприємству. Чи маю я право особисто надати їм таку допомогу і який має бути алгоритм дій? Дякую.

Переглянути

Регулярні внески на статутну діяльність ГО від бізнесу: правові підстави

Доброго дня. Я представляю громадську організацію (не благодійну). Питання: на підставі якого договору ми можемо приймати внески на нашу діяльність регулярно (щомісячно) від одієї юридичної компанії? Як це...

Переглянути