Чи може ГО передавати майно державним установам?

12 грудня 2016, 9:42 до роздiлу

Мирослава Цвіт

Доброго дня! Насамперед дякую Вам за допомогу. Читала всі Ваші консультації, і мене дуже зацікавив пункт з Закону "Про запобігання корупції" Стаття 54. Заборона на одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування. В цьому пункті перераховується кому забороняється отримувати послуги, майно гроші, а саме: Державним органам, органам влади Автономної Республіки Крим, органам місцевого самоврядування. В практиці громадської організації була передача майна національному природньому парку (це державна установа), чи правильно я розумію, що державні установи не підпадають під цей Закон?

Відповідь

Тимур Крюков, незалежний юрисконсульт

12 грудня 2016, 9:42

Доброго дня! 

Саме так - заборона поширюється виключно на органи, перелічені в ст. 54 Закону. Державна установа під цей перелік не підпадає

Останні запитання в цьому розділу

Безкоштовне користування та безкоштовна оренда ТМЦ

Добрый день! Благотворительная организация закупает музыкальные инструменты, которые в будущем планирует передавать в бесплатное пользование (аренду) детям. Как правильно документально оформить такую аренду? Если...

Переглянути

Оприбуткування благодійної допомоги ГО

Доброго дня! Як ГО оприбуткувати передану благодійну допомогу у вигляді палатки від фізичної особи? як оцінити її вартість? Чи потрібно орієнтуватися на податкові норми щодо вартісного показника (20 тис) та строки...

Переглянути

Надання матеріальної допомоги БО

Благодійна організація надає матеріальну допомогу бенефіціарам через ФОПів, які є соціальними консультантами в цій організації (3 група)згідно договорів. Чи правомірні дії БО надання матеріальної допомоги через...

Переглянути

Оформлення БФ благодійної допомоги

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як краще оформити наступну операцію: до благ.фонду звернулась багатодітна неповна родина (мати-інвалід 2гр,4 дітей) з проханням надати допомогу на закупівлю дров для обігріву...

Переглянути

Отримання благодійної допомоги від БФ

Добрий день. Чи можуть вчителі отримувати благодійну допомогу від БФ, з яким Адміністрація державної школи не підписала Меморандуму? В яких документах висвітлюється це питання? Якщо ні, то які юридичні наслідки...

Переглянути